З двох будинків відстань між якими 30 км одночасно назустріч один одномк вийшли двоє друзів. Перший

рухався зі швидкістю 6км/год а другий-4км/год. Через скільки годин друзі зустрінуться

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ :

1) 6 + 4 = 10 (км/год) - швидкість зближення

2) 30 : 10 = 3 (год)

Відповідь: друзі зустрінуться через 3 години.

Отвечает Семиглазов Илья.

Ответ:

Через 3 часа

Пошаговое объяснение:

Дано

u1=6 км/ч

u2=4 км/ч

S=30 км

T?

Решение

6+4=10 (км/ч) общая скорость

30:10=3 (ч)