Розв'яжи задачу З двох будинків відстань між якими 24 км, одночасно назустріч один одному вийшли

двоє друзів. Перший рухався зі швидкістю 5 км/год, а другий - 7 км/год. Через скільки годин друзі зустрілися?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крестовникова Лера.

Ответ:Через 2 години

Пошаговое объяснение:це не точно, але мені здається:

1) 7+5 = 12 (км год) - швидкість зближення за 1 год

2) 24:12= 2(год) - через 2 год вони зустрінуться.
Відповідь: через 2 години

Отвечает Жумагали Фархат.
Друзі зустрілись через 2 години!
Удачі брат )))