На трьох пресах за 8 год переробили 28,8 т маку- латури. Скільки макулатури можна переробити на

двох таких пресах за 7 год? срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Mayfokov Miko.

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти скільки макулатури можна переробити на двох пресах за 7 год, спочатку потрібно знайти продуктивність однієї преси за 1 год:

2)28,8 т / 8 год = 3,6 т/год

3) 3,6 т/год * 2 преси * 7 год = 50,4 т

Отже, 50,4 т макулатури

Отвечает Гречка Дмитрий.

Ответ:

16.8 т.

Пошаговое объяснение:

28.8:3:8=1.2 (т.)

1.2*2*7=16.8 (т.)