У двох корзинах разом 54 пиріжки.Знайди скільки пиріжків в кожній корзинці, якщо в першій на 14

більше ніж у другій.

Ответы на вопрос

Отвечает Мансуров Артур.

Відповідь:54-14=40

40/2=20

відповідно у першій корзині 20 пиріжків

а у другій 20+14=34

Покрокове пояснення: