4. У дев'ятому класi вдвiчi бiльше учнів, ніж у 7 класі. Скільки учнів у кожному класі, якщо відомо

що у обох класах 36 учнів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

У дев'ятому класі 24 учня, а у сьомому класі 12 учнів.

Покрокове пояснення:

Прзначимо кількість учнів у сьомому класі як Х, у такому випадку кількість учнів у дев'ятому класi дорівнює 2Х. У обох класах 36 учнів. Отримаємо рівняння:

Х + 2 Х = 36

3Х = 36

Х = 36 / 3 = 12 учнів у сьомому класі.

12 × 2 = 24 учня у дев'ятому класі.