У трьох класах усього 119 учнів.У першому класі учнів більше,ніж у другому класі,на 4 і менше,ніж у

третьому класі,на 3.Скільки учнів у кожному класі!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Максим.
1-й класс - х уч-ся
2-й класс - (х-4) уч-ся      всего  119 уч-ся
3-й класс - (х+3) уч-ся
Составим и решим уравнение
х+(х-4)+(х+3)=119,
3х-1=119,
3х=119+1,
3х=120,
х=40.
Значит, в 1-м классе 40 уч-ся, во 2-м их 36, а в 3-м их 43.