Висота ромба, що проведена з вершини тупого кута, ділить сторону на два рівні відрізки. Знайти ( у

сменшу діагональ ромба, якщо його периметр дорівнює 40см.

Ответы на вопрос

Отвечает Селиванова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

периметр Р(ABCD)=40 см

AB=BC=CD=AD =Р/4=40/4=10 см

Высота ВН является медианой,т.к АН=DH - по условию, значит∆АВD -равнобедренный, следовательно,

СD=AB=10 см

ответ: 10 см