До магазину привезли 540 кг столових буряків, що на 73 кг більше, ніж моркви, і на 73 кг менше, ніж

картоплі. Скільки всього кг привезли овочів до магазину,

Ответы на вопрос

Отвечает Оськин Влад.
540-43=467
540+730=613
540+467+613=1620

відповідь: всього привезли овочів до магазину 1620 кг
Отвечает Шкуринская Александра.

Ответ:всього до магазину привезли 540 кг овочів.

Пошаговое объяснение:

Нехай x - кількість кілограмів картоплі, тоді:

кількість кілограмів моркви дорівнює x - 73 кг;

кількість кілограмів столових буряків дорівнює x + 73 кг.

За умовою задачі відомо, що всі ці овочі разом важать 540 кг, тобто ми можемо записати рівняння:

x + (x - 73) + (x + 73) = 540

Після спрощення цього рівняння ми отримаємо:

3x = 540

x = 180

Тому кількість кілограмів картоплі дорівнює 180 кг, кількість кілограмів моркви дорівнює 107 кг (180 - 73), а кількість кілограмів столових буряків дорівнює 253 кг (180 + 73).

Отже, всього до магазину привезли 540 кг овочів.