Задача На складі, що займається продажем картоплі, є ящики по 24 кг, 23 кг, 16 кг та 17кг. Чи

можуть вони продати 100 кг картоплі, якщо всі ящики повинні бути повністю заповнені? СРОЧНОО​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Михаил.
У випадку, якщо потрібно запакувати 100кг картоплі у ящики усіх номіналів, продаж неможливий, оскільки буде залишок, який не має змоги помістити у жоден з ящиків так, аби він був наповнений повністю.

Але у завданні не сказано, що склад має спакувати ці 100кг у ящики усіх номіналів, то ж, якщо ми використаємо лише два номінали ящиків, то продаж буде можливий. Якщо узяти 4 ящика на 17кг та 2 ящика на 16кг, то можна спакувати 100кг картоплі.
4*17 + 2*16 = 68 + 32 = 100кг