Для перевезення зерна заготували мішки двох видів,в одні вміщується по 60 кг зерна, а в інші-по 80

кг.Скільки потрібно мішків кожного виду,щоб перевезти 1 т зерна, якщо всі мішки повинні бути заповнені повністю?Даю 70 балов!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Золотов Денис.

Ответ:

11 по 80 кг и 2 по 60 кг

Пошаговое объяснение:

80*11 = 880 кг

60 * 2 = 120 кг

880+120=1000 кг