Довжина однієї сторони трикутника складає 2/7 від периметра, а довжина іншої сторони 3/7від

периметра.Знпйти довжини цих двох сторін, якщо третя сторона завдовжки 10,4 си

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вики.
1. 7/7 - (2/7 + 3/7) = 7/7 - 5/7 = 2/7 — довжина третьої сторони відносно периметра трикутника
2. 10,4 : 2 * 7 = 36,4см — периметр трикутника
3. 36,4 : 7 * 2 = 10,4см — довжина першої сторони
4. 36,4 : 7 * 3 = 15,6 см — довжина другої сторони