Розв'язати систему способом додаванняx+2y=-9, 4x-y=9;​


Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Ответ:

Почнемо з першого рівняння:

x + 2y = -9

x = -2y - 9

4(-2y - 9) - y = 9

-8y - 36 - y = 9

-9y = 45

y = -5

x = -2(-5) - 9 = 1

Таким чином, розв'язок системи є (1, -5).

Пошаговое объяснение:

Метод додавання полягає в тому, що ми складаємо рівняння системи таким чином, щоб одна змінна була зменшена до одного значення і підставлена в іншу рівність, щоб знайти значення другої змінної.

Перетворимо його, щоб знайти значення x.

Тепер підставимо це значення x в друге рівняння і знайдемо y.

Тепер, коли ми знайшли значення y, ми можемо підставити його в перше рівняння і знайти значення x.