Розв'яжи задачу за допомогою рівняння: В першій коробці цукерок було в 4 рази більше, ніж у другій.

Коли з першої коробки взяли 7 цукерок, а у другу коробку поклали 20 цукерок, то в обох коробках стало порівну. Скільки цукерок було в кожній коробці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сіркізюк Дімон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х цукерок - у ІІ коробці

4х цукерок - у І коробці

150%=1,5

4х-8=(х+8)*1,5

4х-8=1,5х+12

2,5х=20

х=8(цукерок) - було у ІІ коробці

8*4=32(цукерки) - було у І коробці