Серед арифметичне трьох чисел дорівнює 12. сума двох з даних чисел дорівнює 25. знайдіть третє число


Ответы на вопрос

Отвечает Тугбаев Иван.

Ответ:

11

Пошаговое объяснение:

Позначимо три числа як a, b та c. За умовою задачі, середнє арифметичне цих трьох чисел дорівнює 12, тобто:

(a + b + c)/3 = 12

Помножимо обидві сторони на 3, щоб позбавитись від знаменника:

1) a + b + c = 36

Також, за умовою задачі, сума двох з даних чисел дорівнює 25, тобто:

2) a + b = 25

Віднімемо рівняння 2) від рівняння 1), щоб знайти третє число:

c = (a + b + c) - (a + b) = 36 - 25 = 11

Тому, третє число дорівнює 11.