Розв’яжи задачу. Від станції Іванівка до станції Степове туристи рухались 5 год зі швидкістю 21

км/год. Відстань від станції Степове до станції Лісова на 48 км коротша. Її туристи подолали за 3 год. З якою швидкістю рухались туристи від станції Степове до станції Лісова?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулагина Анна.

Ответ:1)21*5=105 (км) - відстань від Іванівка до Степове

2) 105-48=57(км)-відстань від Степове до Лісова

3) 57:3=19(км/год)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Колошук Тима.

ты альалаьаьаьаьаьдададададьалалвллдвдвддвдвбв