!!!СРОЧНО ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ!!! 1) 2.5x = - 1 2) 0.3x = 1 3) 7x = - 3 - 16x = 8


Ответы на вопрос

Отвечает Череповский Вова.
1) Щоб розв'язати 2.5x = -1, можна виділити змінну x, поділивши обидві сторони на 2.5:

2.5x/2.5 = -1/2.5

x = -0.4

Тому x = -0.4.

2) Щоб розв'язати 0.3x = 1, можна виділити змінну x, поділивши обидві сторони на 0.3:

0.3x/0.3 = 1/0.3

x = 3.33...

Тому x = 3.33... (або 10/3 у вигляді дробу).

3) Щоб розв'язати систему 7x = -3 і -16x = 8, можна спочатку розв'язати перше рівняння за x:

7x = -3
x = -3/7

Тепер можна замінити x у другому рівнянні і розв'язати за його змінною:

-16x = 8
-16(-3/7) = 8
x = -24/56
x = -6/14
x = -3/7

Отже, розв'язок системи рівнянь є x = -3/7.