Турист рухався 3 год зі швидкістю 4,13 км/год і 2 год зі швидкістю 5,17 км/год. Яка середня

швидкість руху туриста?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Софья.

Ответ:

2км/год.

Пошаговое объяснение:

4.13+5.17=10             :    3+2=5             :   10/5=2 вот и все(: