Пж срочно! сума 100 різних натуральних чисел дорівнює 5051. знайдіть ці числа. ДАЮ 50 БАЛІВ


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Макс.

Ответ :

Сума натуральних чисел від 1 до 100 дорівнює 5050.

Замінивши число 100 на 101, отримаємо суму чисел від 1 до 99 і числа 101, яка дорівнює 5051.

Пошаговое решение:

Знайдемо суму 100 натуральних чисел

1+2+3+... +99+100=(1+100)+(2+99)+(50+51)=50*101=5050

Число 5050 на один меньше за число 5051,одже суму 100 різних натуральних чисел яка дорівнює 5051 можна представити 1+2+3+

... +99+101=5051