3.У першому глечику молока було у 4 більше, ніж у другому.Коли з першого глечика відлили 7 літрів,а

в другий глечик долили 20 літрів,то в обох глечиках стало порівну.Скільки літрів молока було в кожному глечику? 6класс​

Ответы на вопрос

Отвечает Каргинова Елизавета.

Ответ:

36л и 9л

Пошаговое объяснение:

1 кувшин — 4х л молока было первоначально

2 кувшин — х л молока было первоначально

4х - 7 = х + 20

4х - х = 20 + 7

3х = 27

х = 27 : 3

х = 9

1 кувшин = (4х) = 4 * 9 = 36 л молока было первоначально

2 кувшин = (х) = 9 л молока было первоначально