4. Обчисли площу бічної поверхні конуса, твірна якого 2 цілі 1/3 см, а радіус основи- 1 ціла 1/2

см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Катя.
L-2 1/3
R-11/2
П-3 1/7
S.б.n=2 1/3× 1 1/3= 7/3×4/3= 28/9 це приблизно
31/9