2. Обчислити значення виразу lg1 + lg10.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

За властивостями логарифмів, lg1 = 0, оскільки будь-яке число в степені 0 дорівнює 1, а lg10 = 1, оскільки 10 в степені 1 дорівнює 10.

Тоді lg1 + lg10 = 0 + 1 = 1.

Отже, значення виразу lg1 + lg10 дорівнює 1.

Отвечает Климович Максим.

Ми можемо скористатися властивостями логарифмів для спрощення цього виразу:

lg1 + lg10 = lg(1*10) = lg10

Отже, значення виразу lg1 + lg10 дорівнює lg10.

якщо помогла позначте будь ласка відповідь кращою)