Спростіть вираз (4a + 20b). 5 a2 - 25b2 знайдіть його значення при а=27і в=4.​Срочно, очень


Ответы на вопрос

Отвечает Гладченко Максим.

Пошаговое объяснение:

(4а + 20в) * 5а² - 25в² = 20а³ + 100а²в - 25в²

а = 27; в = 4

20а³ + 100а²в - 25в² =

20 * (27)³ + 100 * (27)² * 4 - 25 * (4)² =

20 * 19683 + 100 * 729 * 4 - 25 * 16 =

393660 + 291600 - 4000 = 6812600