першого дня засіяли 2/9 поля, а другу - у 3 рази більше . Яку частину поля залишилося засіяти?(даю

всі бали поможіть треба зараз!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Вика.

Відповідь:

Залишилось засіяти 1/9 поля

Покрокове пояснення:

Якщо другого дня засіяли в 3 рази більше ніж першого, то:
2/9 * 3 = 6/9 част (засіяли другого дня)
2/9 + 6/9 = 8/9 част (засіяли за два дні)
9/9 - 8/9 = 1/9 част (залишилось засіяти)