Виділіть цілі частини неправильних дробів 15/4,19/6,27/6, та знайдіть суму цих частин бідь ласка

допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

15/4=3 цілі 3/4

19/6=3 цілих 1/6

27/6= 4 цілих 3/6

Отвечает Голубь Эллина.

Цілі частини неправильних дробів. Неправильні дроби мають чисельник, що перевищує знаменник. Цілу частину таких дробів можна знайти, розділивши чисельник на знаменник. Отже:

15/4 = 3 цілі + 3/4

19/6 = 3 цілі + 1/6

27/6 = 4 цілі + 3/6 = 4 цілі + 1/2

Таким чином, цілі частини неправильних дробів дорівнюють 3, 3, і 4 відповідно. Сума цих цілих частин становить 3 + 3 + 4 = 10. Отже, сума цілих частин неправильних дробів дорівнює 10.

Покрокове пояснення: