Довжина кімнати 6 м, ширина-4 м, а висота-3 м.Чому дорівнює площа підлоги в цій кімнаті й об'єм

повітря в ній? підскажіть будьласка​.дам 15 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Катя.

6×4=24( м.кв) - площа підлоги

6×4×3=72 (м.куб)- об'єм повітря в кімнаті