Висота кімнати 3 м.ширина 4 м.а довжина 7 м.Скільки кубічних метрів повітря міститься в

кімнаті?Чому дорівнюе площа підлоги.стелі.стін? Задача на п;ять дій

Ответы на вопрос

Отвечает Ишметова Карина.
Кімната у формі прямокутного паралелепіпеда
V=5×6×3=90м³
S(стелі)=5×6=30см²
S(стелі)=S(підлоги)=30см²
S(стіни)=6×3=18см² площа 1,2 стіни
S(стіни)=5×3=15см² площа 3,4 стіни