СРОЧНО на одній полиці було в 3 рази більше книг, ніж на другій. Коли з першої полиці зняли 30

книг, а на другу поставили 10 книг, то на обох полицях книжок стало порівну. Скільки книг було на кожній полиці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Никонович Анита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

х - було книг на другій полиці

3*х - було книг на першій полиці

3*х-30=х+10

3*х-х=10+30

2х=40

х=40:2

х=20 - було книг на другій полиці

3*20=60 - було книг на першій полиці