Розв’язати задачу. Дві доярки надоїли 578 л молока. Перша доярка обслуговувала 18 корів, а друга

- 16 корів.Скільки літрів молока надоїла перша доярка, якщо корови за одне доїння давали однакову кількість молока?

Ответы на вопрос

Отвечает Аркушенко Данил.

Ответ:

18 + 16 = 34 корови було всього

578/34 = 17 літрів молока дає одна

корова

17^ * 18 = 306 літрів надоїла перша

доярка

578 - 306 = 272 літра надоїла дрцга

доярка