За день від двох корів надоїли по 18 літрів молока і від трьох корів по 17 літрів скільки літрів

молока надоїли від усіх корів

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артём.
1)2*18=36(л)- надоїли від двох корів
2) 3*17=51(л)- надоїли від трьох корів
3) 36+51=87(л) -всього надоїли