два числа пропорційні числам 7 і 5.Різниця цих чисел 13.Знайдіть числа.Допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Беглецов Влад.

1)7x-5x=13

2x=13

x=6,5

2)7*6,5=45,5

3)6,5*5=32,5