Від першої корови доярка надоїла 6л молока а від другої на 3 більше.скільки літрів молока доярка

надоїла від двох корів

Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.
1.6+3=9(л)- надоїла від другої.
2.6+9=15(л)-
доярка надоїла від двох корів
Отвечает Бовыкин Егор.
1)6+3=9(л)-со2коровы 2)6+9=15(л)