Об'єм куба дорівнював 4913 см³. Сторону куба зменшили на 3 см. Як і наскільки при цьому зміниться

об'єм куба? СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Займовский Сергей.

Ответ:1637

Пошаговое объяснение:

1)4913:3=1637(см3)- об‘єм куба.

2) 4913-1637=3276(см3)- об‘єм куба менше.
Відповідь: на 3276 см3 об‘єм куба став меншим.

Отвечает Ижетников Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

все ж таки напишу своє рішення, може якось допоможе...

ітак V=a³

якщо ми зменшимо сторону на 3, тоді отримаємо нову сторону b=a-3, тоді новий об'єм буде V1=b³=(a-3)³ розкладемо це по формулі скороченого множення і отримаємо отаку штукенцію а³-9а²+ 27а-27 виглядає кріпово, та ми не з пугливих. І робимо ще ось таке скорочення, виносимо 9а за дужки. Отримуємо таке:

а³-9а(а-3)-27.

тепер уважно придивляємося і бачимо що а³ це ж і є наш перший об'ємV, a-3 це наша нова сторона b.

тож можемо сказати що V1=V-9a*b-27

V-V1=9(ab-3)

тобто якщо сказати словами, то об'єм куба стане меньше в 9 разів від добутку нової та старої сторони куба мінус

якось так