Василько на городі зірвав 3 кавуни масою 2,5 кг 2 кг та 1,5 кг. Знайдіть середню масу кавунів


Ответы на вопрос

Отвечает Мехедко Дима.

Відповідь:

2 кг

Покрокове пояснення:

Середня маса кавунів дорівнює сумі мас усіх кавунів, поділеній на їх кількість: (2,5 + 2 + 1,5) / 3 = 6 / 3 = 2

Отже, середня маса кавунів дорівнює 2 кг.