СРОЧНООООООО!!!! у прямокутного трикутника гіпотенуза дорівнює 14 см катет що лежить проти кута 60°

дорівнює 12 см встановіть відповідність між питанням та правильною відповіддю до нього знайти периметр трикутника сума катетів градусна міра іншого кута довжина іншого катета​

Ответы на вопрос

Отвечает Баженов Матвей.

Ответ:

Сумма острых углов прямоугольного треугольника равна 90 градусов

Второй острый угол

90-60=30 градусов

Катет,который лежит напротив угла 30 градусов в два раза меньше гипотенузы

Катет=14:2=7 см

Р треугольника=14+7+12=33 см

Сумма катетов=7+12=19 см



Объяснение: