Василько на городі зірвав три кавуни масою 2,5 кг, 2 кг і 1,5 кг. Знайдіть середню масу кавунів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Нугуманова Адия.

Ответ:

2 кг

Пошаговое объяснение:

1) 2,5+2+1,5=6(кг)- вага всіх кавунів разом

2) 6:3=2(кг)- середня вага 1 кавуна