А:5-9999,Якщо а=198285=?​


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Данила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а:5-9999,Якщо а=198285

198285/5-9999=29 658

Отвечает Бухарова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо а = 198285, тоді ви просите знайти значення виразу 5 - 9999, що використовує значення а у своїх обчисленнях. Оскільки обидва числа виразу менші за 9999, то результат буде негативним числом.

5 - 9999 = -9994

Таким чином, якщо а = 198285, то 5 - 9999 = -9994.