Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 18,8. Одне них утричі більше від іншого. Знайдіть ці числа.

ПОМОГИТЕ!

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметшин Дамир.

Ответ:

(х+3х):2=18.8

4х=18.8*2

4х=37.6

х=37.6:4

х=9.4 перше число

3*9.4=28,2 друге число