Яка густота рослин кукурудзи (тис./га), висіяної з міжряддям 60 см, якщо в рядку відстань між

рослинами становить 28 см a. 59,5 b. 46,2 c. 56,4 d. 69,5

Ответы на вопрос

Отвечает Алтай Дамира.

Відповідь:

Для визначення густоти рослин кукурудзи (тис./га) потрібно врахувати міжряддя та відстань між рослинами в рядку.

Міжряддя становить 60 см, що означає, що на 1 метр квадратний знаходиться 10 000 / 60 = 166,67 рядків.

Відстань між рослинами в рядку становить 28 см, що означає, що на 1 метр квадратний знаходиться 10 000 / 28 = 357,14 рослин.

Тепер, щоб визначити густоту рослин, потрібно перемножити кількість рядків на кількість рослин у рядку:

166,67 рядків/м² * 357,14 рослин/м² = 59,52 тис. рослин/га.

Отже, правильна відповідь: a. 59,5 тис. рослин/га.

Отвечает Листратенко Ксения.

Відповідь:

Відповідь: a. 59,5

Покрокове пояснення:

У даному випадку, міжряддя дорівнює 60 см (або 600 мм), а розсташування в рядку становить 28 см (або 280 мм).

Застосовуючи формулу, отримаємо:

Густота = (10000 / (600 * 280)) ≈ 59,5

Отже, густота рослин кукурудзи становить близько 59,5 тис./га.