ABCD - ромб, сторона якого дорівнює 20 см. Через вершину ромба - точку А до його площини проведено

перпендикуляр AN завдовжки 5 см, BD = 32 см. Знайдіть відстань (у см) від точки N до прямої BD.

Ответы на вопрос

Отвечает Янис Сергей.
Відстань від точки N до прямої BD дорівнює половині діагоналі ромба.

Діагональ ромба може бути обчислена за допомогою формули:
d = √(a^2 + b^2),
де d - діагональ, a - сторона ромба.

Підставимо відомі значення:
d = √(20^2 + 20^2) = √(400 + 400) = √800.

Відстань від точки N до прямої BD дорівнює половині діагоналі, тому:
Відстань = √800 / 2 = √400 = 20 см.

Отже, відстань від точки N до прямої BD дорівнює 20 см. (Надіюсь що розвʼязок підійде)