У минулому році урожайність була 40ц пшениці з 1га, а в цьому році - 42ц з 1 га. На скільки

відсотків зросла урожайність зернових порівняно з минулим роком,? СРОЧНО ПОЖАЛУСТО ДАЮ 50 БАЛОВ !!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Мария.

Ответ:

на 5%

Пошаговое объяснение:

40 ц = 100%

42 ц = х %

40/42 = 100/х

х = (100 * 42)/40

х = 4200/40

х = 105

105% - 100% = 5% - выросла урожайность