Урожайність пшениці становила 35 ц з 1 га.Коли фермер змінив сорт насіння урожайність збільшилася

на 20% а після застосування нових агротехнічних технологій урожайність збільшилася ще на 20%.скільки центнерів пшениці з 1 га почав збирати фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Вадик.
Розв‘язуємо за допомогою двох пропорцій:
1) 35 ц - 100%
х ц - 20%
х = 20•35:100 = 7 (ц)
2) 35 + 7 = 42 (ц)
3) 42 ц - 100%
х ц - 20%
х = 20•42:100 = 8,4 (ц)
4) 42 + 8,4 = 50,4 (ц)
Відповідь: 50,4 ц
Отвечает Бавыкина Ангелина.

Ответ:

50,4 ц

Пошаговое объяснение:

35 ц---------100%

х ц------------120%

х=35*120:100=42

Змінивши сорт насіння,фермер почав збирати 42 ц з гектара.

42 ц--------100%

х  ц----------120%

х=42*120:100=50,4

Застосувавши нові технології, фермер отримав 50,4 ц з га.