У минулому році з кожного гектара поля збирали 35 ц пшениці. Цього року урожайність підвищилась на

7 цз гектара. На скільки відсотків підвищилась урожайність? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Даша.

Ответ:

На 20% повысилась урожайность

Пошаговое объяснение:

35+7=42ц с гектара цього року

42÷35×100=120%

120-100=20%