Чому дорівнює площа прямокутника у квадратних сантиметрах якщо довжина його сторін 3см і 2 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Кочергин Миша.

Ответ: 60 кв см

Пошаговое объяснение:

2дм=20см

Площа S=3*20=60(кв. см)