Середнє арифметичне чисел 4,6 і х дорівнює 5,2. Знайдіть х Помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Маноскина Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(4,6+x):2 = 5,2

4,6 + x = 5,2*2

4,6+x = 10,4

x = 10,4 - 4,6

x = 5,8