Для дитячого садка зшили 15 зайчиків, а білочок на 9 більше, ніж зайчиків. Скільки всього іграшок

зшили учні?

Ответы на вопрос

Отвечает Chase Hadley.

Ответ:

15+9=24 - білочок

15+24 = 39 - всього

Отвечает Мазитов Давид.

Ответ:

39 іграшок всього

Пошаговое объяснение:

15+9= 24 (білочок)

15 + 24= 39( іграшок всього)