На лісовій галявинці гралися звірята. Серед них було 8 зайчиків, білочок у 4 рази менше, ніж

зайчиків, а їжачків у 3 рази більше, ніж білочок. Скільки їжачків було на лісовій галявинці

Ответы на вопрос

Отвечает Амирасланов Равил.

Ответ:

1) 8:4=2(шт) -білочок

2) 2×3=6(шт) -їжачків

відповідь: 6 їжачків

Отвечает Ланчези Влад.

Ответ:

16 лисовый

Пошаговое объяснение:

4+3=7+8=16 аоаоаоашвшащшвшв