Школярі заготовили 16 кг лікарської ромашки,бузини - у 4 рази менше,ніж ромашки,а липового цвіту -

у 2 рази більше ніж ромашки і бузини разом.Скільки кілограмів липового цвіту заготовили школярі?

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Роман.

Ответ:

16:4 = 4кг бузини

16+4= 20кг бузини і ромашки разом

20×2 = 40кг липового цвіту

Відповідь: 40 кг

Отвечает Житникова Юлия.

Ответ:

40 кг

Пошаговое объяснение:

1) 16 : 4 = 4 (кг) - заготовили бузины

2) 16 + 4 = 20 (кг) - заготовили ромашки и бузины

3) 20 * 2 = 40 (кг) - заготовили липы