25. Школярі зібрали 67 кг ромашки лікарської, меліси — на 19 кг більше, ніж ромашки лікарської, а

кропиви —на 27 кг менше, ніж меліси. Скільки кілограмівлікарських рослин зібрали школярі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чишневская Лиза.

67+19=86(кг)- меліси;

86-27=59(кг)- кропиви;

67+86+59=112(кг)- всього лікарських рослин.

Відповідь: 112 кілограмів лікарських рослин назбирали школярі.