На пункт прийому лікарських рослин превезли 130 кг листя кропиви, а ромашки на 50 кг менше. Листя

подорожник привезли стільки ж, скільки листя кропиви і ромашки разом. Скільки кілограмів листя подорожник а було привезино?

Ответы на вопрос

Отвечает Терешонок Полина.

Відповідь:210 кг

Покрокове пояснення:

130-50=80(кг)-ромашки

130+80=210(кг) подорожник

Отвечает Denver Lesha.

Ответ:

Нехай x - кількість кілограмів листя подорожника, тоді:

кількість кілограмів листя кропиви - 130 кг;

кількість кілограмів ромашок - 130 кг - 50 кг = 80 кг, оскільки ромашок на 50 кг менше, ніж кропиви.

За умовою, кількість листя подорожника становить стільки ж, скільки листя кропиви і ромашки разом. Оскільки кількість листя кропиви і ромашок відомі, можна записати рівняння:

x = 130 кг + 80 кг = 210 кг

Отже, було привезено 210 кг листя подорожника

Пошаговое объяснение: