ТЕРМІНОВО Під час взаємодії двовалентного металу масою 16,25 г з хлоридною кислотою виділяється

водень об'ємом 5,6 л. Визначте який це метал. У відповідь запишіть символ металу.

Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Артём.

Ответ:

Zn

Объяснение:

Me+2HCl = MeCl2 + H2
n(H2) = V/Vm = 5.6 л / 22.4 л/моль = 0.25 моль
n(Me) = n(H2) = 0.25 моль
A(Me) = m/n = 16.25 г / 0.25 моль = 65 г/моль -- Zn